Trainingsschema
Dit schema loopt van 4-9-2018 t/m 20-10-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens D1 Jeroen Pol 1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Senna Horsten 1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Nienke Banki 2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Sophie Tuin 2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Hans Hofstra 1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Jeroen Pol
Jan-Willem Bouma
1 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes A2 Rob Verkerk 3 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Eva Dijksma 2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B4 Marije de Vries 2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B5 Madelonne Haven 3 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B1 Hans Hofstra 1 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Hans Kok 1 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A3 Jeroen Pol 3 - CD
20:15 - 21:15 Trimhockey Nieuw Rob Verkerk 3 - AB
21:00 - 22:00 Dames 2 Hans Hofstra 1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Jongens F1 Nienke Banki 1 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes F1 Rixt Wiebenga 1 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes F2 Lieke Koopman 1 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 Sophie Tuin 1 - CD
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 Nienke Banki 1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 Lieke Koopman 1 - AB + assistenten
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 Annemarijn Kraak 1 - AB + assistenten
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 Rixt Wiebenga 1 - AB + assistenten
16:00 - 17:30 Meisjes 8E1 Jan Bart Uildriks
Patrice Berger-dallinga
2 - A
17:00 - 18:30 Jongens B1 John Nagelhout 1 - AB
17:00 - 18:30 Jongens B2 Jeroen Pol 1 - CD 1ste deel fysiek olv John met JB1
17:00 - 18:30 Meisjes 8E2 Josephine Vonk 2 - B
18:00 - 20:00 Korfbal Trainingsgroep 3
18:00 - 19:15 Meisjes C3 Marc Horsten 2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C4 Manon Wielinga 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Jeroen Pol 1 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes C2 Marc Horsten 1 - CD
20:00 - 21:30 Korfbal Trainingsgroep 3 - CD
20:30 - 22:00 Avond-trimhockey 3 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 1 - CD Combi H1/JA1 olv Jeroen Pol met assistent (vacature)
20:30 - 22:00 Jongens A1 Jeroen Pol 1 - AB Combi H1/JA1 olv Jeroen Pol met assistent (vacature)
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Ochtend-trimhockey 1
15:00 - 16:00 Jongens D1 2 Loopscholing D junioren
15:00 - 16:00 Meisjes D1 2 Loopscholing D junioren
15:00 - 16:00 Meisjes D2 2 Loopscholing D junioren
15:00 - 16:00 Meisjes D3 2 Loopscholing D junioren
16:00 - 17:00 Meisjes C2 2 Loopscholing C junioren
16:00 - 17:00 Meisjes C3 2 Loopscholing C junioren
16:00 - 17:00 Meisjes C4 2 Loopscholing C junioren
17:00 - 18:00 Jongens C1 2 Loopscholing C junioren
17:00 - 18:00 Meisjes C1 2 Loopscholing C junioren
18:00 - 19:00 Meisjes A2 Senna Horsten 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes A3 Luca Collard 2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B1 1 - CD alternatieve training, eerste weken veld, wordt later verder ingevuld
19:00 - 19:30 Dames 1 Sietske Geerards 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B5 Madelonne Haven 3 - AB
19:30 - 21:30 Dames 1 Sietske Geerards 1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 Meisjes D2 Nienke Banki 1 - AB
16:00 - 17:15 Meisjes D3 Eline Schuur 1 - CD
16:30 - 17:15 Keepers JJ Trainingsgroep 3 - AB Lilian, Fenna en Jelle
17:15 - 18:00 Keeperstraining MD2, MD3, MD1, MC3, MC4 Trainingsgroep 3 - AB Lilian, Fenna en Jelle, 1/6 veld
17:15 - 18:45 Jongens B1 John Nagelhout 1 - AB
17:15 - 18:45 Jongens B2 Jeroen Pol 2 - AB
17:30 - 18:30 Korfbal Trainingsgroep 3 - CD
18:00 - 18:45 Keeperstraining MB3, MB4, MB5, MA3 Trainingsgroep 3 - AB Lilian en Jelle
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Hans Hofstra 1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B3 Eva Dijksma 2 - CD
18:30 - 20:00 Korfbal Trainingsgroep 3 - BCD
18:45 - 19:30 Keeperstraining JB2, JC1, JA1 (2e keeper), JD1 Trainingsgroep 3 - AB Lilian en Jelle, 1/6 veld
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Jeroen Pol 2 - AB
19:00 - 19:30 Meisjes C1 Jeroen Pol 1 - AB
19:30 - 20:30 Keeperstraining MB1, MB2, MC1, MC2 Trainingsgroep 1 - AB Lilian en Senna
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Hans Kok 1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B2 Hans Hofstra 2 - CD
20:00 - 22:00 Korfbal Trainingsgroep 3 - CD
20:30 - 21:30 keeperstraining D1, H1, MA1, MA2, JB1, JA1 Trainingsgroep 1 - AB Lilian en Senna
20:30 - 21:30 Dames A Jeroen Pol 3 - AB
21:00 - 22:00 Veteranen A 1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Jongens F1 Lieke Versteegen 1
15:00 - 16:00 Meisjes F1 Roxy Kaiser
Anna Dijksma
1
15:00 - 16:00 Meisjes F2 Brecht Gieskes
Nynke Huistra
1
16:00 - 17:00 Instromers E Jeroen Pol 1 - AB + ass trainers
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 Lieke Koopman 1 - AB + ass trainers
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 Lieke Versteegen 1 - AB + ass trainers
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 Noortje Heij
Suzanne Vonk
1 - AB + ass trainers
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Senna Horsten 1 - CD
16:45 - 18:15 Jongens D1 Jan-Willem Bouma 3 - CD
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 David Kuipers 1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens 6E2 Jeroen Pol 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C4 Manon Wielinga 3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Jan Bart Uildriks
Patrice Berger-dallinga
1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Sybrand Kiewiet
Klaas Cuperus
1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Marc Horsten 2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C3 Marije de Vries 1 - CD
18:15 - 19:45 Jongens C1 Jan-Willem Bouma 3 - CD
19:30 - 20:30 Jongens B1 Jeroen Pol 1 - AB 3E TRAINING, techniek
19:30 - 21:00 Meisjes B4 Marije de Vries 3 - AB
19:45 - 21:15 Dames 1 Sietske Geerards 1 - CD
19:45 - 21:15 Dames 2 Michiel Kroes 3 - CD
19:45 - 21:15 Jongens A1 Michiel Kroes 3 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Jeroen Pol 1 - AB
Hoofdsponsor
Veld 2 Sponsor
Sponsoren

Quick Stick Webshop
Wedstrijdkleding is te verkrijgen bij Intersport de Leeuw. Aanvullende sportkleding is via de leden webshop te bestellen.
Laatste verslagen
Er zijn nog geen verslagen.