Trainingsschema
Dit schema loopt van 3-3-2018 t/m 17-6-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes C4 Bodjèl Gijzen 1 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes C5 Manon Wielinga 1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Nienke Banki
Sophie Tuin
Norman van der Ende
3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Jan-Willem Bouma 1 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C2 Britt Toebak 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Thomas Krol 1 - AB
19:15 - 20:45 Jongens B2 Erik Gemser 1 - CD
19:15 - 20:15 Meisjes C1 Britt Toebak 3 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes A3 Henk Gijzen 3 - AB
20:15 - 21:15 Trimhockey Nieuw Rob Verkerk 3 - CD
20:30 - 22:00 Meisjes A2 Thomas Krol 1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Jongens C1 John Nagelhout 1 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D3 Marije de Vries 3 - AB
17:00 - 18:30 Jongens B1 Jeroen Pol 1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D1 Senna Horsten 1 - AB
18:00 - 21:30 Korfbal Trainingsgroep 3 - CD
18:00 - 19:30 Korfbal Trainingsgroep 3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Sietske Geerards 1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Martial Meijer 1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Jeroen Pol 2 - CD op veld 3CD zolang korfbal niet traint
20:00 - 22:00 Dames 1 Sietske Geerards 1 - AB
20:00 - 22:00 Meisjes A1 Sietske Geerards
Jeroen Pol
1 - CD
20:30 - 21:30 Avond-trimhockey 3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Ochtend-trimhockey Arjen Claassen 1 - AB
15:00 - 16:00 Jongens F1 Wouter Willems
David Hoekstra
1
15:00 - 16:00 Meisjes F1 Wouter Willems
Lieke Koopman
1
15:00 - 16:00 Meisjes F2 Wouter Willems
Anna Dijksma
1
15:00 - 16:00 Meisjes F3 Floor Faase
Wouter Willems
1
15:00 - 16:00 Mix F1 Wouter Willems
Imke Veltman
1
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 Jan-Willem Bouma
Wouter Willems
1 - CD M6E2 Annemieke Kremer
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 Annemarijn Kraak
Wouter Willems
1 - CD M6E2 Annemieke Kremer
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 Wouter Willems 1 - CD M6E2 Annemieke Kremer
16:00 - 17:15 Meisjes 8E1 Auke Huistra
Wouter Willems
1 - AB
16:00 - 17:15 Meisjes 8E2 Jelmer Sijbranda
Wouter Willems
1 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes C4 Henk Gijzen
Bodjèl Gijzen
3 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes D4 Celeste Sijtsma 3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Jan-Willem Bouma 1 - CD
17:15 - 18:45 Jongens D1 Wouter Willems 1 - AB samen met Danielle Grol
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Eva Dijksma 3 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes A2 Thomas Krol 1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B4 Isa Klinkert 3 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes B3 Jurre Hoekstra 1 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes B1 Marc Horsten 3 - AB
19:30 - 21:00 Jongens B1 Henk Vis 1 - CD
20:00 - 21:30 Heren 1 Arjen Claassen 1 - AB
20:15 - 21:30 Dames 2 Marc Horsten 3 - AB
20:15 - 21:30 Dames J3 Marc Horsten 3 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Jongens C1 John Nagelhout 1 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes D1 Senna Horsten 1 - AB
17:30 - 18:30 Keeperstraining jongste jeugd + MD4 + MC 3 + MC4 + MC5 Trainingsgroep 3 - AB Lilian Verhaag + Fenna + Jelle
17:30 - 18:30 Meisjes D3 Marije de Vries 1 - CD
18:00 - 20:00 Korfbal Trainingsgroep 3 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes C1 Martial Meijer 1 - AB
18:30 - 19:30 Keeperstraining MD2, MD3, JD1, JC1, JB2, MB2, MB3, MB4, MA2, MA3 Trainingsgroep 3 - AB Lilian Verhaag + Senna Horsten, Jelle en fenna
18:30 - 19:30 Meisjes C2 1 - CD Vacature
18:30 - 19:30 Meisjes C5 Manon Wielinga 2 - AB Tot start korfbal is veld 3AB beschikbaar
19:30 - 20:30 keeperstraining MB1,MC1, MC2, MD1 Trainingsgroep 1 - AB Lilian Verhaag + Senna Horsten
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Hans Kok 1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B2 Dieuwke Verkerk
Rob Verkerk
3 - AB
20:00 - 21:30 Korfbal Trainingsgroep 3 - CD 1/6 veld
20:30 - 21:30 keeperstraining D1, H1, MA1, JB1 Trainingsgroep 1 - AB Lilian Verhaag + Senna Horsten
20:30 - 21:30 Dames A Michiel Kroes 3 - CD korfbal heeft 1/6 veld tot 21.30 (veld AB vanaf 21 uur vrij)
21:00 - 22:00 Veteranen A 1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Funkey Lieke Versteegen
Wouter Willems
Noortje Heij
1 - CD
15:00 - 16:00 Instromers F Mart Nieboer
Lieke Versteegen
Wouter Willems
Noortje Heij
1 - CD
15:00 - 16:00 Jongens F1 Marleen Kuiper -reis 1 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes F1 Wouter Willems
Nienke Banki
1 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes F2 Eline Schuur 1 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes F3 Sophie Tuin
Wouter Willems
1 - CD
15:00 - 16:00 Mix F1 Wouter Willems
Mart Nieboer
1 - CD
16:00 - 17:00 Instromers E Eline Schuur
Nienke Banki
1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 Patrice Berger-dallinga 1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 Eline Schuur
Nienke Banki
1 - CD
16:00 - 17:30 Meisjes 8E1 Wouter Willems
Madelon Visser
1 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes 8E2 Jelmer Sijbranda 1 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Senna Horsten 3 - AB
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 David Kuipers 1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Wouter Willems 1 - AB
18:00 - 19:30 Jongens D1 Marcel van Alphen
Matthijs van Alphen
2 - CD tot start korfbal is veld 3 CD beschikbaar
18:00 - 19:15 Meisjes B1 Marc Horsten 1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D2 Joost Mulder 3 - AB
18:15 - 19:30 Korfbal Trainingsgroep 3 - CD 1/6
18:15 - 19:15 Meisjes B4 Isa Klinkert 2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B2 Michiel Kroes 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Thomas Krol 3 - AB
19:15 - 20:30 Dames 2 Marc Horsten 1 - CD
19:15 - 20:30 Dames J3 Marc Horsten 1 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B3 Jurre Hoekstra 3 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Sietske Geerards 1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Arjen Claassen 1 - AB
Hoofdsponsor
Sponsoren

Quick Stick Webshop
Wedstrijdkleding is te verkrijgen bij Intersport de Leeuw. Aanvullende sportkleding is via de leden webshop te bestellen.
Laatste verslagen
Er zijn nog geen verslagen.