Wedstrijdschema
Laat schema zien voor

14 december | Junioren Zaal

Team Thuis/Uit Tegen Nr Reistijd Verz Spelen Veld
Jongens A11C zaal HEERENVEEN NMHC Nijmegen JA12C 3190 0 13:30 14:00  
Fluiten: Nino Tabak (Heren 1 zaal) en Reinder Schoonen (Heren 1 zaal)
Sportstad Heerenveen
Abe Lenstra boulevard 23Q
8448JA HEERENVEEN
hal: veld 2 (achterin)
Jongens A11C zaal HEERENVEEN Apeldoorn JA12C 3299 17:40 18:10  
Fluiten: Kor van der Vegt (Heren 1 zaal) en Mathijs Volker (Heren 1 zaal)
Sportstad Heerenveen
Abe Lenstra boulevard 23Q
8448JA HEERENVEEN
hal: veld 2 (achterin)
Meisjes A1 zaal DEVENTER Hattemse M.H.C. MAB1C 10328 0 13:10 13:40  
Deventer zaalhockeyhal
Leo Halleweg 3
7425NA DEVENTER
hal: veld 2
Meisjes A1 zaal DEVENTER GHBS MA12C 10332 14:50 15:20  
Deventer zaalhockeyhal
Leo Halleweg 3
7425NA DEVENTER
hal: veld 2
Jongens B1 zaal HEERENVEEN H.V.A. JB1 1902 0 08:30 09:00  
Fluiten: Steijn Aandeweg en Max Kappetein (Jongens A11C zaal)
Sportstad Heerenveen
Abe Lenstra boulevard 23Q
8448JA HEERENVEEN
hal: veld 2 (achterin)
Jongens B1 zaal HEERENVEEN GHHC Groningen JB2 2011 12:40 13:10  
Fluiten: Britt Toebak (Dames 1) en Eva Toebak (Dames 1)
Sportstad Heerenveen
Abe Lenstra boulevard 23Q
8448JA HEERENVEEN
hal: veld 2 (achterin)
Meisjes B4 zaal LEEUWARDEN Meppeler HV MB3 2631 0 16:30 17:00  
HockeyDome MHC Leeuwarden
Kalverdijkje 68
8924JJ LEEUWARDEN
hal: veld 2
Meisjes B4 zaal LEEUWARDEN Mixed Hockey Club Leeuwarden MB5 2522 18:10 18:40  
HockeyDome MHC Leeuwarden
Kalverdijkje 68
8924JJ LEEUWARDEN
hal: veld 2

14 december | Junioren

Team Thuis/Uit Tegen Nr Reistijd Verz Spelen Veld
ZAALBLOK HEERENVEEN ZAAL Leeuwarden JB1 - Zwolle JB2 2119 0 09:50 09:50  
Fluiten: Michael Kroes (Jongens A1) en Steijn Aandeweg
Sportstad Heerenveen
Abe Lenstra boulevard 23Q
8448JA HEERENVEEN
hal: veld 2 (achterin)
ZAALBLOK HEERENVEEN ZAAL HVA JB1 - GHBS JB1 1792 10:40 10:40  
Fluiten: Michael Kroes (Jongens A1) en Max Kappetein (Jongens A11C zaal)
Sportstad Heerenveen
Abe Lenstra boulevard 23Q
8448JA HEERENVEEN
hal: veld 2 (achterin)
ZAALBLOK HEERENVEEN ZAAL Groningen JB2 - Zwolle JB2 2337 11:30 11:30  
Fluiten: Eva Toebak (Dames 1) en Bente Wijers (Dames 1)
Sportstad Heerenveen
Abe Lenstra boulevard 23Q
8448JA HEERENVEEN
hal: veld 2 (achterin)
ZAALBLOK HEERENVEEN ZAAL GHBS JB1 - Leeuwarden JB1 2228 12:20 12:20  
Fluiten: Britt Toebak (Dames 1) en Bente Wijers (Dames 1)
Sportstad Heerenveen
Abe Lenstra boulevard 23Q
8448JA HEERENVEEN
hal: veld 2 (achterin)
ZAALBLOK HEERENVEEN ZAAL Upward JA12C - Ede JAB1C 3409 14:50 14:50  
Fluiten: Nino Tabak (Heren 1 zaal) en Eite de Vries (Heren 1 zaal)
Sportstad Heerenveen
Abe Lenstra boulevard 23Q
8448JA HEERENVEEN
hal: veld 2 (achterin)
ZAALBLOK HEERENVEEN ZAAL Groningen JA12C - Nijmegen JA12C 3626 15:40 15:40  
Fluiten: Reinder Schoonen (Heren 1 zaal) en Eite de Vries (Heren 1 zaal)
Sportstad Heerenveen
Abe Lenstra boulevard 23Q
8448JA HEERENVEEN
hal: veld 2 (achterin)
ZAALBLOK HEERENVEEN ZAAL Ede JAB1C - Apeldoorn JA12C 3081 16:30 16:30  
Fluiten: Mathijs Volker (Heren 1 zaal) en Tjibbe Rutgers (Heren 1 zaal)
Sportstad Heerenveen
Abe Lenstra boulevard 23Q
8448JA HEERENVEEN
hal: veld 2 (achterin)
ZAALBLOK HEERENVEEN ZAAL Upward JA12C - Groningen JA12C 3518 17:20 17:20  
Fluiten: Tjibbe Rutgers (Heren 1 zaal) en Kor van der Vegt (Heren 1 zaal)
Sportstad Heerenveen
Abe Lenstra boulevard 23Q
8448JA HEERENVEEN
hal: veld 2 (achterin)


Hoofdsponsor
Veld 2 Sponsor
Sponsoren

Quick Stick Webshop
Wedstrijdkleding is te verkrijgen bij Intersport de Leeuw. Aanvullende sportkleding is via de leden webshop te bestellen.
Laatste verslagen
Er zijn nog geen verslagen.