Wedstrijdschema
Laat schema zien voor

1 oktober | Junioren

Team Thuis/Uit Tegen Nr Reistijd Verz Spelen Veld
JO16-1 uit  Hoogeveen JO16-1 50 12:25 14:00 KG Zand  info

1 oktober | Jongste Jeugd

Team Thuis/Uit Tegen Nr Reistijd Verz Spelen Veld
MO10-1 uit  HHC Quick Stick MO10-2 0 08:30 09:00 KG Zand  info

1 oktober | Junioren

Team Thuis/Uit Tegen Nr Reistijd Verz Spelen Veld
MO12-1 uit  GHHC Groningen MO12-2 60 14:20 15:50 KG Water  info
MO12-3 uit  MHC Westerkwartier MO12-1 45 09:00 10:15 KG Zand  info
MO16-1 uit  H.V.A. MO16-2 50 12:40 14:15 KG Water  info
MO16-2 uit  de Graspiepers MO16-2 20 11:55 12:45 KG Semi  info
MO18-2 uit  MHC Lemmer MO18-1 30 11:30 12:30 KG Zand  info

1 oktober | Jongste Jeugd

Team Thuis/Uit Tegen Nr Reistijd Verz Spelen Veld
MO9-1 uit  GHBS MO9-2 45 07:45 09:00 KG Water  info
MO9-2 uit  Sneeker Mixed Hockey Club MO9-1 30 07:30 08:30 KG Water  info
MO9-3 uit  Mixed Hockey Club Leeuwarden MO9-3 30 08:00 09:00 KG Semi  info

1 oktober | Junioren

Team Thuis/Uit Tegen Nr Reistijd Verz Spelen Veld
JO14-1 thuis GHBS JO14-2 11:20 12:05    info
Fluiten: Noortje Roemers (MO18-1) en Tara Nijland (MO18-1)

1 oktober | Jongste Jeugd

Team Thuis/Uit Tegen Nr Reistijd Verz Spelen Veld
JO9-1 thuis GHBS JO9-1 08:30 09:00    info
MO10-2 thuis HHC Quick Stick MO10-1 08:30 09:00    info

1 oktober | Junioren

Team Thuis/Uit Tegen Nr Reistijd Verz Spelen Veld
MO14-2 thuis Sneeker Mixed Hockey Club MO14-1 09:55 10:25    info
Fluiten: Cleo Sibon (MO18-1) en Nine Schuurman (MO18-1)

1 oktober | Jongste Jeugd

Team Thuis/Uit Tegen Nr Reistijd Verz Spelen Veld
MO8-1 thuis de Graspiepers MO8-1 08:30 09:00    info

1 oktober | Junioren

Team Thuis/Uit Tegen Nr Reistijd Verz Spelen Veld
MO12-2 thuis GHBS MO12-6 08:30 09:00    info
Fluiten: Rixt Haga (MO16-2) en Liesse Gort (MO16-2)
MO14-1 thuis Mixed Hockey Club Leeuwarden MO14-2 09:55 10:40    info
Fluiten: Ellen Willemsen (MO18-1) en Kayleigh Visscher (MO18-1)
MO14-3 thuis MHC Lemmer MO14-1 11:55 12:25    info
Fluiten: Janneke Remmelts (Dames30-1) en Ester Stolk (Dames30-1)
MO18-1 thuis HC Eelde MO18-1 13:20 14:05    info
Fluiten: Jasmijn van der Elst (Dames 1) en Noortje Heij (Dames 1)


Veld 2 Sponsor
Sponsoren

Wedstrijdkleding is te verkrijgen bij Intersport de Leeuw.
Laatste verslagen
Er zijn nog geen verslagen.