Wedstrijdschema
Laat schema zien voor

23 november | Jongste Jeugd

Team Thuis/Uit Tegen Nr Reistijd Verz Spelen Veld
Meisjes 6E2 uit  GHBS M6E4 2664 45 07:15 08:30   info
  Velddeel B  

23 november | Junioren

Team Thuis/Uit Tegen Nr Reistijd Verz Spelen Veld
Meisjes D3 uit  Sneeker Mixed Hockey Club MD4 3772 30 07:30 08:30   info

23 november | Jongste Jeugd

Team Thuis/Uit Tegen Nr Reistijd Verz Spelen Veld
Meisjes 6E3 thuis MHC Roden M6E1 2652 08:15 08:45    info
Meisjes 8E2 uit  GHHC Groningen M8E1 2555 60 07:15 08:45   info

23 november | Junioren

Team Thuis/Uit Tegen Nr Reistijd Verz Spelen Veld
Meisjes D1 thuis GHHC Groningen MD2 3683 08:15 08:45    info
Fluiten: Elianne Swarte (Meisjes A1) en Stella van der Heide (Meisjes B3)

23 november | Jongste Jeugd

Team Thuis/Uit Tegen Nr Reistijd Verz Spelen Veld
Meisjes F2 thuis Harlinger Mixed Hockey Club MIX F2 2760 08:15 08:45    info
Meisjes 8E1 uit  HC Eelde M8E1 2556 45 07:45 09:00   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes F1 uit  de Graspiepers MIX F2 2759 20 08:40 09:30   info
Jongens 6E1 thuis MHC Westerkwartier J6E1 2453 09:20 09:50    info
Meisjes 6E1 thuis MHC Lemmer M6E1 2653 09:20 09:50    info

23 november | Junioren

Team Thuis/Uit Tegen Nr Reistijd Verz Spelen Veld
Meisjes B2 thuis MHC Westerkwartier MB1 3356 09:50 10:20    info
Fluiten: Megan Verhoef (Meisjes A2) en Ilse Mulder (Meisjes A2)
Meisjes C2 uit  MHC Lemmer MC1 3550 30 09:45 10:45   info
Jongens D1 uit  Hoogeveen MIX D1 3019 50 09:40 11:00   info
Meisjes C3 thuis Sneeker Mixed Hockey Club MC4 3603 10:30 11:00    info
Fluiten: Marleen Elsinga (Meisjes B4) en Bloeme Stroeve (Meisjes B4 zaal)
Jongens C1 uit  Sneeker Mixed Hockey Club JC1 2936 30 10:20 11:35   info
Jongens B1 thuis Gooische Hockey Club JB2 9354 11:25 12:10    info
Fluiten: Nienke Banki (Dames 1) en Jeroen Meesters
Meisjes B1 uit  HC Oranje Rood Oranje-Rood MB1 10391 120 09:40 12:10   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D2 uit  GHHC Groningen MD6 3773 60 10:40 12:10   info
Meisjes B3 thuis de Graspiepers MB2 3417 12:30 13:00    info
Fluiten: Benno Rijpkema en Elbrich Dijkstra (Meisjes A2)
Meisjes A3 uit  HC Bedum MA1 3822 60 12:15 13:45   info
Jongens A1 uit  MHC Alliance JA1 14955 105 11:45 14:00   info
Meisjes A1 thuis GHBS MA2 3045 13:30 14:00    info
Fluiten: Isa Rinsma (Dames 2) en Tamara Verboom (Dames 2)
Meisjes B4 thuis Winschoten (Winschoten) MB1 3442 14:30 15:00    info
Fluiten: Kiek Boehmer (Meisjes B2) en Mirthe Postma (Meisjes B2)
Meisjes A2 thuis MHC Dash MA3 3117 15:20 15:50    info
Fluiten: Lotte Koopman (Meisjes A1) en Femke Terpstra (Meisjes A1)
Meisjes C1 uit  GHHC Groningen MC1 715 60 14:15 16:00   info
Meisjes B5 uit  GHBS MB6 3479 45 16:25 17:40   info


Hoofdsponsor
Veld 2 Sponsor
Sponsoren

Quick Stick Webshop
Wedstrijdkleding is te verkrijgen bij Intersport de Leeuw. Aanvullende sportkleding is via de leden webshop te bestellen.
Laatste verslagen
Er zijn nog geen verslagen.