Wedstrijdschema
Laat schema zien voor

16 november | Jongste Jeugd

Team Thuis/Uit Tegen Nr Reistijd Verz Spelen Veld
Meisjes 8E1 thuis de Graspiepers M8E2 2539 09:05 09:35    info

16 november | Junioren

Team Thuis/Uit Tegen Nr Reistijd Verz Spelen Veld
Jongens B1 uit  Driebergse Mixed Hockey Club Shinty JB1 9745 85 08:20 10:30   info

16 november | Jongste Jeugd

Team Thuis/Uit Tegen Nr Reistijd Verz Spelen Veld
Jongens 6E1 uit  GHBS J6E1 2446 45 07:45 09:00   info
  Velddeel D  

16 november | Junioren

Team Thuis/Uit Tegen Nr Reistijd Verz Spelen Veld
Meisjes B4 uit  GHBS MB7 3440 45 14:35 15:50   info
Meisjes C1 thuis GHBS MC1 728 09:35 10:20    info
Fluiten: Eline Schuur (Dames 1) en Jet Cornelissen (Meisjes A1)
Meisjes D2 thuis GHBS MD5 3765 10:30 11:00    info
Fluiten: Jan Huizinga (Trim dinsdag) en Myrthe Zwanenburg (Meisjes B3)
Meisjes A2 uit  GHHC Groningen MA3 3110 60 16:30 18:00   info

16 november | Jongste Jeugd

Team Thuis/Uit Tegen Nr Reistijd Verz Spelen Veld
Meisjes 6E3 uit  HC Eelde M6E1 2634 45 07:45 09:00   info
Let op: Uittenue mee!   

16 november | Junioren

Team Thuis/Uit Tegen Nr Reistijd Verz Spelen Veld
Meisjes D1 uit  Hockeyclub Emmen MD1 3674 60 09:00 10:30   info
Jongens A1 thuis Huizer HC JA1 14830 13:30 14:00    info
Fluiten: Sophie Tuin (Dames 1)
Meisjes A1 uit  MHC Dash MA1 3039 60 14:50 16:20   info
Meisjes B2 uit  MHC Dash MB1 3351 60 10:50 12:20   info
Meisjes B3 thuis MHC Lemmer MB2 3411 13:40 14:10    info
Fluiten: Benno Rijpkema en Silke van der Meulen (Meisjes A3)
Jongens C1 thuis Mixed Hockey Club Leeuwarden JC1 2932 07:45 08:30    info
Fluiten: Michael Kroes (Jongens A1) en Steijn Aandeweg
Jongens D1 uit  Mixed Hockey Club Leeuwarden JD1 3018 30 12:20 13:20   info

16 november | Jongste Jeugd

Team Thuis/Uit Tegen Nr Reistijd Verz Spelen Veld
Meisjes 8E2 thuis Mixed Hockey Club Leeuwarden M8E1 2537 09:05 09:35    info

16 november | Junioren

Team Thuis/Uit Tegen Nr Reistijd Verz Spelen Veld
Meisjes C3 thuis Mixed Hockey Club Leeuwarden MC5 3595 12:05 12:35    info
Fluiten: Noah van Beek (Meisjes A3) en Robin Evers (Meisjes A3)
Meisjes B1 thuis Schaerweijde MB1 10115 11:40 12:10    info
Fluiten: Wijnand Bruin en Femke van den Bunt (Dames 2)

16 november | Jongste Jeugd

Team Thuis/Uit Tegen Nr Reistijd Verz Spelen Veld
Meisjes 6E1 uit  Sneeker Mixed Hockey Club M6E3 2629 30 07:45 08:45   info
Meisjes 6E2 thuis Sneeker Mixed Hockey Club M6E1 2637 08:00 08:30    info

16 november | Junioren

Team Thuis/Uit Tegen Nr Reistijd Verz Spelen Veld
Meisjes A3 thuis Sneeker Mixed Hockey Club MA1 3108 15:20 15:50    info
Fluiten: Karin van den Berg (Dames A) en Jeroen Meesters
Meisjes B5 thuis Sneeker Mixed Hockey Club MB3 3466 15:15 15:45    info
Fluiten: Beau Osinga (Meisjes B1) en Floor Disseldorp (Meisjes B11C zaal)
Meisjes C2 uit  Sneeker Mixed Hockey Club MC2 3547 30 10:35 11:35   info

16 november | Jongste Jeugd

Team Thuis/Uit Tegen Nr Reistijd Verz Spelen Veld
Meisjes F1 uit  Sneeker Mixed Hockey Club MF2 2756 30 08:00 09:00   info
Meisjes F2 thuis Sneeker Mixed Hockey Club MIX F1 2753 08:00 08:30    info


Hoofdsponsor
Veld 2 Sponsor
Sponsoren

Quick Stick Webshop
Wedstrijdkleding is te verkrijgen bij Intersport de Leeuw. Aanvullende sportkleding is via de leden webshop te bestellen.
Laatste verslagen
Er zijn nog geen verslagen.