Trainingsschema
Dit schema loopt van 26-8-2019 t/m 30-11-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens D1 Marten Post 2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Jeroen Pol 1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Lois Westerik 1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Rixt Boehmer 2 - CD
18:00 - 19:00 Jongens C1 Marten Post 1 - AB 15 min eerder aanwezig om warm te lopen
18:30 - 19:45 Meisjes B2 Jeroen Pol 2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Marc Horsten
Senna Horsten
1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Hans Kok 1 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A2 Rob Verkerk 2 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes B1 Jeroen Pol 1 - CD
20:30 - 22:00 Meisjes A1 Hans Kok 1 - AB
20:30 - 21:30 Trimhockey maandag Rob Verkerk 2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Meisjes F1 Lieke Koopman 1 - A
15:30 - 16:30 Meisjes F2 Yvet de Roo 1 - B
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 Lieke Koopman 1 - A
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Annemarijn Kraak 1 - B
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 Andrea Ris
Janine Ellemers
1 - C
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 Meike van der Ende 1 - D
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Lieke Koopman 1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Noortje Heij 1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C2 Bodjèl Gijzen 2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Jeroen Pol 2 - CD
19:00 - 20:15 Jongens B1 Jeroen Pol 1 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes B4 Manon Wielinga 1 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes A3 Rob Verkerk 2 - AB
20:15 - 21:30 Dames 2 Jeroen Pol 1 - AB
20:30 - 22:00 Trim dinsdag Rob Verkerk 1 - CD
20:30 - 22:00 Veteranen B Rob Verkerk 1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:15 Trim ochtend 1 - AB
15:00 - 16:00 Jongens D1 1 ***extra training***
15:00 - 16:00 Meisjes D1 1 ***extra training***
15:00 - 16:00 Meisjes D2 1 ***extra training***
15:00 - 16:00 Meisjes D3 1 ***extra training***
16:00 - 17:00 Meisjes C2 1 ***extra training***
16:00 - 17:00 Meisjes C3 1 ***extra training***
17:00 - 18:00 Jongens C1 1 ***extra training***
17:00 - 18:00 Meisjes C1 1 ***extra training***
18:00 - 19:00 keeperstraining Trainingsgroep 1 - CD Bram JB1 Kiek MB2 Jeroen Hannah Dames 2
18:15 - 19:30 Meisjes B3 Madelonne Haven 2 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes B1 1 - AB Daniel Hulkenberg
19:00 - 20:00 keeperstraining Trainingsgroep 1 - CD Roel JA1 Fenna MA1 Yvet MB1
19:30 - 20:45 Meisjes B5 Madelonne Haven 2 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes B2 1 - CD Jelle Versteegen
20:15 - 22:00 Dames 1 1 - AB Daniel Hulkenberg
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Lieke Koopman 1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 Lois Westerik 1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Nienke Banki 1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Jeroen Pol 2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Lieke Koopman 1 - CD
18:00 - 19:30 Jongens A1 Hans Kok 1 - CD
18:00 - 19:15 Jongens C1 Jan-Willem Bouma 2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes A2 Jeroen Pol 2 - AB Om de week trainen
18:00 - 19:00 Meisjes A3 2 - AB Om de week trainen
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Marc Horsten
Senna Horsten
1 - AB
19:15 - 20:30 Jongens B1 Jan-Willem Bouma 2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Hans Kok 1 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B1 Jeroen Pol 1 - AB
20:30 - 21:30 Dames A Jeroen Pol 1 - AB
21:00 - 22:30 Veteranen A 1 - CD *zelf trainen*
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
01:00 - 01:00 keeperstraining Trainingsgroep 1 - CD Puck MD1 Rutger JC1 Rixt MC1 Lieke MC2 Silke MC3
15:30 - 16:30 Instromers F 1
15:30 - 16:30 Meisjes F1 Roxy Kaiser
Fenneke Koopman
1
15:30 - 16:30 Meisjes F2 Brecht Gieskes
Nynke Huistra
1
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 Brecht Heil
Roxy Kaiser
1 - D
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Noortje Heij
Suzanne Vonk
1 - A
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 Brecht Gieskes
Nynke Huistra
1 - B
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 Brecht Heil
Yvet de Roo
1 - C
17:00 - 18:00 keeperstraining Trainingsgroep 2 - CD E Keepers D Keepers Wisselkeeper JD1
17:30 - 18:30 Meisjes C3 Nienke Banki 1 - AB
18:00 - 19:00 keeperstraining Trainingsgroep 2 - CD MB3 - MB4 - MB5 MA2 - MA3 Wisselkeepers B en A
18:00 - 19:00 Jongens D1 David Kuipers 1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B3 Jeroen Pol
Madelonne Haven
2 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C2 Nienke Banki 1 - AB
19:00 - 20:00 keeperstraining Trainingsgroep 1 - CD Puck MD1 Rutger JC1 Rixt MC1 Lieke MC2 Silke MC3
19:00 - 20:00 Meisjes B4 Manon Wielinga 2 - CD
19:30 - 20:30 Dames 2 Jeroen Pol 1 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B5 Madelonne Haven 2 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 1 - CD **Daniel Hulkenberg**
Hoofdsponsor
Veld 2 Sponsor
Sponsoren

Quick Stick Webshop
Wedstrijdkleding is te verkrijgen bij Intersport de Leeuw. Aanvullende sportkleding is via de leden webshop te bestellen.
Laatste verslagen
Er zijn nog geen verslagen.