Categorie:
Datum: 22-08-2015
Uitblinker Wob van der Vegt op het shirt van Oranje!
Tijdens het Europees Kampioenschap hockey betreden het Nederlandse heren- en dameselftal het veld in een heel speciaal wedstrijdshirt. Op het shirt staat namelijk de naam van uitblinker Wob van der Vegt van hockeyvereniging Quick Stick! Hij is een van de 129 vrijwilligers die door zijn clubleden werd betiteld als onmisbare 'uitblinker'.
Het uitblinker-shirt is een initiatief van de Rabobank om de clubvrijwilligers en hun onmisbare diensten in het zonnetje te zetten. Het EK wordt van 21 t/m 30 augustus in Londen gespeeld.
Stille krachten
De Rabobank riep hockeyend Nederland in de tweede helft van het afgelopen seizoen op om de uitblinkers van hun eigen vereniging te nomineren. Dat gebeurde massaal. Bij hockeyvereniging Quick Stick werd Wob van der Vegt uitgeroepen tot uitblinker van de club. Zijn naam prijkt dus als eerbetoon op het EK shirt van Oranje. In totaal kwamen bijna 1.000 nominaties binnen, wat wel bewijst dat elke club zijn eigen stille krachten kent die er week in week uit voor zorgen dat alles op rolletjes loopt.
Megashirt en verloting
Van het bijzondere shirt is ook een reuzenexemplaar gemaakt. Dat zal tijdens de wedstrijden van Nederland worden uitgerold op de tribune om de teams aan te moedigen op weg naar – hopelijk - de Europese titels. Na afloop van het EK worden de wedstrijdshirts van de internationals verloot onder alle uitblinkers.
Rabobank en Hockey
De Rabobank investeert structureel in de top en in de breedte van het hockey. Onze betrokkenheid geven we vorm door het partnership met de Koninklijke Nederlandse Hockey Bond (KNHB) en de ondersteuning van hockeyverenigingen. Met ongeveer 75% van alle hockeyverenigingen in Nederland heeft de Rabobank een (sponsor)relatie, zo ook met hockeyvereniging Quick Stick. Wij nemen hiermee een bescheiden aandeel in deze verenigingen, die op hun beurt van onschatbare waarde zijn voor onze samenleving.