Categorie:
Datum: 22-02-2016
De kantine gaat na de voorjaarsvakantie weer open!
Wanneer alle (ouders van) leden een kantinedienst per seizoen draaien, dan kan de kantine elke zaterdag open zijn voor iedereen die voor, tijdens of na de wedstrijd wat wil drinken en/of eten!
Hoe plan je een kantinedienst in?
Via de website www.quickstick.nl log je met je lidnummer en wachtwoord in op 'Mijn Quick Stick' (links op de site). Vervolgens ga je via 'Club' naar 'Diensten' en kies je een geschikte datum en tijd. De kantinediensten tot juni staan inmiddels open.
Naast de normale zaterdag en zondag kantinediensten hebben we dit jaar ook extra kantinediensten te vullen tijdens de evenementen die Quick Stick organiseert. Dit zijn op:
- 3 maart: hockeyclinic van Laren Dames 1
- 20 maart: (uitnodiging volgt z.s.m) Keepersclinic C/D
- 26 maart: Rabobank D-toernooi
Let op: een eenmaal aangeklikte dienst kun je zelf niet meer veranderen of verwijderen. Stuur dan even een mail naar
bardienst@quickstick.nl.
Namens alle hockeyers, ouders en gasten alvast hartelijk dank
voor het kopje koffie of thee!
Vriendelijke groet,
Kantinecommissie Quick Stick