Welkom bij

Categorie:

Datum: 23-05-2016

Wijziging trainingsschema 6 t/m 10 juni


 


26 mei hebben jullie een mail ontvangen over de wijzigingen in het trainingsschema i.v.m. de renovatie/vernieuwing van de velden vanaf maandag 30 mei. 




Vanochtend 27 mei ontvingen wij het bericht van de aannemer dat zowel het hoofdveld (veld1) als het combiveld (veld2) toch nog 1 week langer te gebruiken zijn. 

 

Met andere woorden: het huidige trainingsschema blijft ook van 30 mei t/m 3 juni van kracht en van 6 t/m 10 juni hanteren we het schema zoals eerder gecommuniceerd: veldschema deel 5.  




Ondanks dat het combiveld nog tot 20 juni beschikbaar is, stoppen we met de trainingen op 10 juni (dat is het laatste weekend waarin nog competitie wordt gespeeld). 




Teams die in de week van 13 tot 20 juni nog willen trainen op het combiveld, kunnen een verzoek indienen bij de trainingen@quickstick.nl.

 

Excuses voor opnieuw een wijziging. Helaas kregen wij deze mededeling pas 's ochtends 27 mei door. 




Bestuur Quick Stick

#derdeveld











Share by: