Welkom bij

Categorie:

Datum: 13-11-2015

Volvo Clubbonus. Vorig seizoen weer 3x 1000 euro ontvangen!


Wat is de Volvo Clubbonus?




De Volvo Clubbonus is een bonus van € 1.000,- die Volvo Cars Nederland B.V. uitkeert aan een hockey-vereniging indien een lid van die vereniging een nieuwe Volvo koopt of least bij een erkende Volvo-dealer. Die Volvo-dealer moet op zijn beurt weer een samenwerking (minimaal 2 jaar) hebben met de betrokken hockeyvereniging. Voor Quick Stick is dit Volvo Van der Schaaf.





Wat zij de spelregels voor uitkering van de Volvo Clubbonus?



  • Een nieuwe auto wordt verkocht of geleased aan een lid van de vereniging of ouder van een jeugdlid van de vereniging
  • Een koper kan aantonen lid te zijn van de vereniging of (1e verwant) ouder van het jeugdlid om in aanmerking te komen voor de Volvo Clubbonus. De koper/lessee is tevens de berijder van de auto en kan de Volvo Clubbonus eenmalig aanvragen.
  • De vereniging bevestigt de lidmaatschapsgegevens van koper aan de Volvo-dealer via het overdrachtsformulier.




Alle 10 de spelregels lees je  hier.





Vorig seizoen zijn opnieuw 3 Volvo's verkocht of geleast aan (ouders van) leden van Quick Stick. Dit seizoen zijn inmiddels alweer 2 Volvo's verkocht, dus alweer 2.000 euro voor de club! 




Namens alle leden bedanken we deze nieuwe Volvo bezitters en natuurlijk Volvo Nederland van harte! 











Share by: