Categorie:
Datum: 21-11-2019
Vanaf maandag 25 november gaat de wintertrainingsperiode in. Dat betekent dat we die week starten met de zaaltrainingen. Ook blijft elk team wekelijks een veldtraining houden. Het trainingsschema vind je op de website en in Lisa. Let op: de trainingstijden kunnen anders zijn dan in de eerste maanden van het seizoen!
Check goed per training of het een veld- of zaaltraining betreft en in het laatste geval: wat de locatie is. Zorg er bij zaaltrainingen voor dat je ruim op tijd aanwezig bent, in verband met omkleden en opbouwen (balken leggen). Zorg ervoor dat je zaalschoenen bij je hebt (die je pas binnen aantrekt) en dat je beschikt over een zaalhockeystick en -handschoen.
Mogelijke uitval veldtrainingen
De veldtrainingen kunnen in de winterperiode uitvallen door bijvoorbeeld vorst. Houd daarvoor de website, de mail en de socials goed in de gaten.
We wensen iedereen veel plezier en succes in de zaal!
All Rights Reserved | HHC Quick Stick | Powered by LISA