Categorie:
Datum: 18-04-2021
Funkey Hockey voor 4- en 5-jarigen!
Hockey is er voor iedereen, dus ook voor de allerkleinsten! Om 4- en 5-jarigen op een leuke en natuurlijke manier kennis te laten maken met sportief bewegen is er Funkey Hockey! Kinderen kunnen ook Funkey een maand lang gratis uitproberen.
Bij Funkey Hockey staat het met veel plezier en spelenderwijs goed leren bewegen centraal. De trainingen zijn een leuke mix van loopspelletjes, balvaardigheid en een vorm van hockey. Bij HHC Quick Stick wordt de Funkey-training gegeven op zaterdagochtend 10.30 uur.
Gratis proberen
Net als alle trainingen van Quick Stick kunnen kinderen ook Funkey een maand lang gratis uitproberen. Je kunt je kind
hier aanmelden voor de proeftrainingen. Jullie krijgen snel bericht terug met de datum van de eerste keer Funkey. Een leenstick en bitje liggen dan klaar op de club. Het is wel handig als er scheenbeschermers worden meegenomen (is dit lastig, geef dit dan vooraf even aan).
