Categorie:
Datum: 15-07-2024
Univé en HHC Quick Stick gaan samenwerken
Univé is vanaf 1 juli officieel sponsor van HHC Quick Stick. We gaan voor de komende drie jaar een samenwerking aan.
“Als supporter van sport streven we ernaar dat sporten voor iedereen toegankelijk moet zijn. Samen actief zijn is niet alleen gezond, maar ook ontzettend leuk,” stelt Kim Mondria, Manager Marketing en Communicatie Univé Dichtbij. “Door sport lokaal te ondersteunen geven we als coöperatie invulling aan onze regionale betrokkenheid”.
Univé is nu naamgever van het jaarlijkse seizoensafsluitende familietoernooi van HHC Quick Stick en gaat regelmatig zichtbaar zijn in de communicatie van de club. Naast de sponsoring van het familietoernooi wordt de sponsorbijdrage aan onze club namelijk verhoogd naar mate meer leden van Quick Stick ook lid worden van Univé!
Samen met Univé support je jouw club! Heb je een verzekering nodig, gebruik dan deze link ( Univésite via Quick Stick ) en steun HHC Quick Stick. Zo ben jij goed verzekerd en ontvangen wij een bijdrage voor de clubkas. Een mooie win-win!
All Rights Reserved | HHC Quick Stick | Powered by LISA